Rodzaje Dostaw

Wszystkie drukowane u nas materiały, zamówione przez system on-line, mogą Państwo otrzymać bez dodatkowych opłat na 4 sposoby:

  • odbiór osobisty
  • odbiór w Paczkomacie
  • dostawa kurierem UPS
  • dostawa kurierem miejskim na terenie Wrocławia.

 

Odbiór osobisty - najszybszy z możliwych, umożliwiający odebranie pracy zaraz po jej zakończeniu. Odbiór możliwy jest tylko w naszym biurze we Wrocławiu, w godzinach jego funkcjonowania.

 

Odbiór w Paczkomacie - Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Towar jest dostarczany następnego dnia po nadaniu przesyłki do Paczkomatu InPost wskazanego przez Państwa.
UWAGA!!! Do czasu wprowadzenia automatycznego systemu obsługi paczkomatów na naszej stronie, przy wyborze tego rodzaju transportu, prosimy o wpisywanie numeru i adresu Paczkomatu w uwagach do zlecenia.

 

Wysyłka kurierem miejskim na terenie Wrocławia - towar jest dostarczany w dniu nadania do godziny 18. Dostawę realizuje firma Na Wczoraj.

 

Wysyłka kurierem UPS - towar dostarczany w dniu następnym po nadaniu przesyłki na terenie kraju. Przesyłkę możecie Państwo zlokalizować na stronie kuriera UPS za pomocą numeru wpisanego do Państwa zlecenia. Numer przesyłki pojawiać się będzie w systemie w dniu nadania, a dodatkowo będziecie Państwo informowani o nadaniu drogą mailową.